100 lat Pani Aleksandry Daniluk16  sierpnia br. swoje 100 urodziny ś›więtowała mieszkanka gminy Terespol Pani Aleksandra Daniluk.

śťyczenia urodzinowe zdrowia, radoś›ci oraz wszelkiej pomyś›lnoś›ci Szanownej Jubilatce składali  Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, Sekretarz Gminy Danuta Wowczeniuk, Kierownik GOPS Aneta Miszczuk oraz przedstawiciele PT KRUS w Białej Podlaskiej na czele z Kierownikiem Markiem Uś›cińskim, Z okazji 100 urodzin życzenia nadesłał także Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.

Spotkanie przebiegało w rodzinnej atmosferze, z udziałem dzieci, wnuków i prawnuków. Nie zabrakło kwiatów, słodyczy, urodzinowego toastu i tortu.
Pani Aleksandra urodziła się w 1919 roku w Kazachstanie, wraz z mężem wychowała troje dzieci, doczekała się sześ›ciorga wnucząt, dziewięciorga prawnucząt i trojga praprawnucząt.

Jubilatce życzymy 200 lat !

100 lat Pani Aleksandry Daniluk

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<