Jeś›li Jesteś› osobą samotną i Twój dochód nie przekracza kwoty 1402,00 zł netto lub dochód w Twojej rodzinie nie przekracza kwoty 1056,00 złotych netto miesięcznie na jednego członka Twojej rodziny,  możesz zgłosić się do Gminnego Oś›rodka Pomocy Społecznej w Terespolu, ul. Wojska Polskiego 47  po skierowanie do Caritas w Białej Podlaskiej, w celu otrzymania pomocy żywnoś›ciowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc śťywnoś›ciowa 2014-2020.

śťywnoś›ć wydawana będzie na terenie Białej Podlaskiej w siedzibie Caritas lub w Gminnym Oś›rodku Pomocy Społecznej w Terespolu.

Jeś›li korzystasz już w GOPS w Terespolu z Programu w ramach prowadzonej współpracy z Polskim Komitetem Pomocy Społecznej, drugiego skierowania do Caritas nie otrzymasz.

Plakat Caritas

• lutego 28 2020