STANOWISKO DO SAMOSPISU W URZĘDZIE GMINY TERESPOL

Gminne Biuro Spisowe w Kobylanach informuje, że w Urzędzie Gminy Terespol funkcjonuje wydzielone bezpłatne stanowisko komputerowe do samospisu w Narodowym Spisie Powszechnym Ludnoś›ci i Mieszkań 2021.
Stanowisko zostało przygotowane w celu realizacji obowiązku spisowego dla osób, które nie posiadają warunków technicznych do wypełnienia formularza spisowego w domu.
Stanowisko do przeprowadzenia samospisu w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludnoś›ci i Mieszkań 2021 dostępne będzie w godzinach pracy Urzędu Gminy Terespol:
poniedziałek: od 8:00 do godz. 16:00, wtorek – piątek: od 7:30 do godz. 15:30

W związku z zagrożeniem COVID-19 prosimy osoby zainteresowane, aby przed skorzystaniem ze stanowiska komputerowego do samospisu, ustaliły w Gminnym Biurze Spisowym termin wizyty - kontakt telefoniczny: 834112045.
Więcej informacji w sprawie Narodowego Spisu Powszechnego Ludnoś›ci i Mieszkań 2021 można znaleźć na stronie https://spis.gov.pl

• kwietnia 07 2021